Biuro podróży w Krakowie

Galeria handlowa Lubostroń znajdująca się na krakowskim Ruczaju to miejsce, które zachwyca pod każdym względem. Na uwagę zasługuje sama bryła budynku, która została zaprojektowana tak, aby dobrze komponować się z otoczeniem. Na terenie galerii znajdują się nie tylko sklepy. Znaleźć można tutaj również aptekę, a także fryzjera.

To również tutaj znajduje się bardzo dobre biuro podróży w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą wykupić ciekawą wycieczkę bądź wyjazd na wakacje mogą skierować swoje kroki właśnie do galerii Lubostroń.

Galeria ma bardzo dogodny dojazd. Bez problemu dotrą tutaj nie tylko mieszkańcy położonego w pobliżu osiedla Europejskiego, ale również innych części miasta. Na podkreślenie zasługuje to, że galeria ma aż dwa miejsca parkingowe. W tym samym czasie łącznie może na nich zaparkować nieco ponad sto samochodów, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Jeden z parkingów to parking podziemny.

Jeśli szukasz dobrego biura podróży w Krakowie, a przy okazji chcesz zrobić zakupy, galeria handlowa Lubostroń to naprawdę dobry wybór.

Powiązane posty

Leave a Comment